У Смілі буде перший в Україні об’єднаний Центр надання адміністративних послуг

Нині при міському виконавчому комітеті та районній державній адміністрації діють центри надання адміністративних послуг. Їх планують об’єднати і створити міськрайонний. Такий об’єднаний центр надання адміністративних послуг у Смілі буде одним з перших в Україні.

Як краще налагодити ефективну роботу такого центру, керівники міста і району, фахівці міського та районного ЦНАПів, інших структур обговорили з експертами Міжнародного центру реформ. Керівництво міста й району та Департамент інвестиційно-інноваційної політики та зовнішньоекономічних зв’язків Черкаської облдержадміністрації запросили у Смілу фахівців Міжнародного центру реформ, аби почути рекомендації, запозичити успішний досвід і напрацювати оптимальну для нашого регіону модель об’єднаного центру надання адмінпослуг.

Гості запропонували адаптувати до українських реалій грузинський варіант. Аргументували це тим, що Грузія – одна з тих країн, яка змогла успішно пройти період реформ, виграти боротьбу з корупцією і запровадити дієву систему надання адміністративних послуг. Ситуацію з організацією ЦНАПів в Україні охарактеризував засновник Міжнародного центру реформ Олександр Носаль. Експерти зазначають, що подібне реформування проводять в кількох містах України і  проблеми скрізь однакові. Головне – правильно скласти чіткий алгоритм надання адміністративних послуг.

У Смілі й районі розробили план реформування цієї системи , підготували кошторис та інші документи, потрібні для створення об’єднаного центру надання адміністративних послуг. Керівники та спеціалісти нині діючих дозвільних центрів мали змогу задати питання, обговорити низку технічних та інших робочих моментів.

Наш кор.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *