Дорогі сміляни!

thumb2-22756ef6781626cd18dc929dec77bb05Вже стало доброю традицією, що у день великого християнського свята Віри, Надії, Любові та їх матері Софії ми відзначаємо День усиновлення.

Імена святих символізують найкращі людські почуття та моральні чесноти, які виявляють люди, приймаючи в родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

Сьогодні чимало смілянських родин відкрили свої серця і двері домівок для дітей, які  потребують допомоги, розуміння і підтримки з боку дорослих. Тому цей день став святом здійснення мрій, другим днем народження багатьох дітей та сімей.

Це свято для дітей, які отримали люблячих та дбайливих батьків. Це свято сімей, які взяли на себе відповідальність за долі дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Дякую всім усиновлювачам, опікунам, прийомним батькам, батькам-вихователям! Низький вам уклін та найщиріші слова поваги за те, що відкрили дітям свої серця, розділили з ними свою любов і душевне тепло.

Шлях батьківства не буває легким, це постійна і наполеглива праця, але й найблагородніша місія людини. Нехай справжньою винагородою для вас будуть посмішки щасливих дітей, які даруватимуть радість, тепло і впевненість у завтрашньому дні. Бажаю вам і всім родинам міцного здоров’я, миру і добра, щастя  і благополуччя, взаємної любові та розуміння.

 

З повагою,

секретар міської ради,

виконуючий обовязки міського голови

Ярослав БЕРЕЗАНЬ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *