ЯРОСЛАВА ПОПОВНЮЄ ЗАПАС МЕДАЛЕЙ

Шістнадцятирічна Ярослава Пузань з села Сунок успішно виступає на змаганнях з різних видів спорту


РЕКОРД МУРАШКИ ТАК НІХТО Й НЕ ПЕРЕВЕРШИВ

45 років тому тваринницьку галузь Черкащини шокувала звістка: на фермі колгоспу «Прогрес» села Пастирського Смілянського району корова Мурашка привела… троє телят:


І ШВЕЦЬ, І ЖНЕЦЬ, І НА ДУДІ ГРЕЦЬ

Живе у приміській Костянтинівці добрий та мудрий чоловік В.Т. Шаблінський.


НАТАЛІЯ БУРДІЙ ВСТИГАЄ ВСЮДИ

Директор районного територіального центру Галина Кравченко не нахвалиться соціальним працівником з Березняків Наталією Бурдій,


ЗГАДАЮТЬ ДОБРИМ СЛОВОМ НОБЕЛІВСЬКОГО ЛАУРЕАТА

На початку вересня одному з найкращих навчальних закладів Черкащини – ЗОШ І-ІІ ступенів села Попівки виповниться 103 роки.


Сільська медицина Смілянщини поповнилась молодими спеціалістами

Більше року тому в районі було створено комунальний заклад «Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги».


Сміла: біля дитячого магазину вилучили міну

Вчора о 10:30 на перехресті вулиць Дзержинського-Тельмана поруч із дитячим магазином місцевий мешканець випадково помітив небезпечний предмет, яким як виявилося була міна 50 калібру.


Поранених у сутичках під Верховною Радою правоохоронців лікуватимуть в Черкасах

З Києва доставили правоохоронців, травмованих під Верховною Радою. Зараз всі вони перебувають в обласній лікарні м.Черкас, повідомляється на сайті “Телеграф” з посиланням на УМВС України в Черкаській області. Вранці 2 вересня в Черкаській обласній лікарні перебувають 13 госпіталізованих правоохоронців, яких поранили під час сутичок під Верховною Радою.