Прокуратура інформує

За останнє півріччя у Смілі та районі гострою стала проблема викрадення електродротів та дротів (кабелів) телефонних ліній. За такими фактами Смілянським МВ УМВС України здійснюється досудове розслідування кримінальних проваджень, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 185 Кримінального кодексу України, як таємне викрадення чужого майна (крадіжка).

Аналізуючи вказані кримінальні провадження, можна стверджувати, що метою викрадення електродротів або телефонних кабелів є отримання грошових коштів. Таким чином, за рахунок майна держави або телефонної компанії зловмисники намагаються покращити своє матеріальне становище. Здобувши таким чином кілька сотень гривень, навіть не думають про те, що завдають непоправну шкоду як державі в цілому, так і громадянам, адже ліквідація таких пошкоджень вимагає чималих коштів та надзвичайно тривала за часом.

Охочим отримати легку наживу, повідомляємо, що за вказані діяння Кримінальним кодексом України передбачена відповідальність у вигляді штрафних санкцій або позбавлення волі на строк до трьох років.

В.Литвин,

прокурор Смілянської міжрайонної

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *