Тарифи на воду можуть зрости (Відео)


Колектив комбінату «Дніпро» продовжує боротися далі (Відео)


Хвилинка цікавинка: «Улюблена іграшка дівчаток»

Щороку на початку березня одна з найпопулярніших у світі іграшка, лялька Барбі, відзначає свій День народження. Барбі вперше була представлена на ярмарку іграшок 9 березня 1959 року у Нью-Йорку.


Торік на Смілянщині зафіксовано майже півтори тисячі злочинів

Смілянська місцева прокуратура, відділ поліції, органи державної влади та місцевого самоврядування протягом 2019 року вжили організаційних та практичних заходів по посиленню боротьби та профілактики злочинності.


Підсумки роботи прокуратури озвучили на сесії (Відео)


Юні лісівники змайстрували для неперелітних птахів домівки

Щорічно за традицією учні шкільного лісництва виготовляють для неперелітних птахів домівки. Нині вони провели майстер-клас, на якому розповіли тонкощі виготовлення таких будиночків.


Енергетики Черкащини нагадують, чому небезпечно палити сухостій поблизу електроліній

Останніми роками з приходом весни спалювання сухої трави, торішнього опалого листя та побутового сміття набуло масштабних розмірів. Однак це не тільки шкідливо, а й небезпечно.


Смілян запрошують до участі у «Школі організацій з розвитку підприємництва»

Відділ торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради


Уряд спрямував кошти на надбавки молодим вчителям

Кабінет Міністрів спрямував у регіони субвенцію в розмірі 1 млрд 553 млн грн для виплати запланованих надбавок молодим вчителям.


Анонс газети «СМІЛА» від 4 березня

Черговий номер газети «Сміла» у продажу з 4 березня. На сторінках: Вітання зі святом Весни жінкам Сміли та Смілянщини Сміла офіційна. Події тижня у міській раді Подробиці благодійної акції на Масляну Як захиститися від корона вірусу, поради фахівців