Найуспішнішому комунальному підприємству Сміли 10 років (Відео)


За перший вікенд фільм про тральщик «Черкаси» переглянули майже 40 тисяч глядачів

«Урочисто присягаю українському народові завжди бути йому вірним та відданим…». Це не пусті слова для команди морського тральщика «Черкаси».


Смілянські школярі стали переможцями змагань від мобільного оператора

«lifecell академія» – це змагання за середнім балом успішності між класами загальноосвітніх шкіл, яке організовує оператор lifecell.


В Смілянському районі чоловік напав на сусіда з ножем

Смілянський міськрайонний суд обрав запобіжний захід у вигляді тримання під вартою 30-річному жителю одного із сіл Смілянського району.


Першій шкільній газеті Черкащини 25 років (Відео)


Міський голова Олексій Цибко провів прийом громадян

5 березня особистий прийом громадян провів міський голова Олексій Цибко. Сміляни звернулися до очільника міста з питаннями щодо надання матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових потреб


Літературно-музичне свято: “Шляхами великого Кобзаря”

З нагоди відзначення 206 річниці від дня народження геніального українця Тараса Шевченка в дитячій книгозбірні провели літературно-музичне свято


Більше 40% товарів експортувалися із Черкащини до країн ЄС

Важливим напрямком співпраці підприємств області з країнами ЄС є зовнішня торгівля. За повідомленням Головного управління статистики у Черкаській області у 2019 році до країн Європейського Союзу спрямовано 40,1% експорту


Внесено зміни до Правил надання довгострокових кредитів сільським забудовникам житла

Кабінет Міністрів України прийняв постанову «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України», яка вносить зміни до Правил надання довгострокових кредитів індивідуальним сільським забудовникам житла на селі.


Держкомтелерадіо приймає твори на здобуття премії імені Івана Франка

Держкомтелерадіо з 1 березня до 1 травня 2020  року оголошує прийом публіцистичних творів на здобуття премії імені Івана Франка.