Смілян запрошують до участі у «Школі організацій з розвитку підприємництва»

Відділ торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів управління економічного розвитку виконавчого комітету Смілянської міської ради запрошує організації з розвитку підприємництва та неформальні ініціативні групи підприємців Сміли взяти участь у Школі організацій з розвитку підприємництва (1-й компонент: “Розвиток завдяки співпраці”), що реалізується Програмою USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) у співпраці з CIVITTA. Участь в навчанні безкоштовна.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

Подати заявку можна до 17 березня за посиланням: bit.ly/shkola_orp_apply.

Школа має на меті формування нових та розвиток існуючих організацій з розвитку підприємництва у невеликих містах та ОТГ. Завдяки програмі, організації зможуть краще розуміти та професійно представляти інтереси малого та середнього бізнесу, працювати над активним залученням підприємців до місцевого економічного врядування, налагодженням діалогу між владою та підприємцями та покращенням місцевого бізнес-середовища.

Учасниками можуть стати неурядові організації та неформальні ініціативні групи з невеликих міст або ОТГ (з населенням до 100,000 осіб), що працюють у сферах адвокації, правозахисту, консультування, розбудови зв’язків для малого та середнього бізнесу. Організатори планують відібрати щонайменше 25 учасників з 15+ міст / громад з усієї України.

В рамках програми учасники дізнаються, як організаціям з розвитку підприємництва долучитись до місцевого економічного врядування та формування місцевої підприємницької екосистеми, отримають необхідні знання про ефективне управління організацією та розбудову партнерських мереж, розроблять ключові послуги та проєкти, дізнаються про залучення фінансування.

Окрім  того, учасники Школи організацій з розвитку підприємництва отримають індивідуальну менторську підтримку та можливість залучити грантове фінансування до $ 7 000 на реалізацію власних ініціатив, спрямованих на підтримку розвитку малого та середнього бізнесу у  місті.

Деталі за посиланням: bit.ly/shkola_orp.

З додатковими питаннями звертайтесь до відділу торгівлі, підприємництва та захисту прав споживачів 2 поверх (10 кабінет) приміщення міської ради або безпосередньо до організаторів за адресою:shkola.orp@gmail.comабо телефоном +38 (050) 729 7075.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *