Страшна, болюча, важка звістка прийшла у наше місто
Нам здається, що війна далеко, але вкотре її відлуння докотилося до нас сумною звісткою… Страшна, болюча, важка звістка прийшла у наше місто і Шкільну Родину. Загинув, захищаючи незалежність України, молодий, але мужній син, брат, чоловік, батько, учень- Олександр Шевчук. Він віддав своє життя за мир і спокій у наших домівках, за волю і суверенність нашої […]