Півстоліття на рідному заводі


У Смілі захворюваність на вірусні інфекції перевищує епідемічний поріг на понад 40%

В області з 29 березня до 4 квітня на грип та ГРВІ захворіли 9 082 черкащан. Про це повідомили в обласному лабораторному центрі. Показник загальної захворюваності на 66,3% вище епідемічного порогу по області.


Проблеми довкілля у Смілі (Відео)


Для рибалок Черкащини створили онлайн-карту місць, дозволених для рибальства

Любителям порибалити в період нересту черкаський рибохоронний патруль пропонує до ознайомлення інтерактивні onlinе-карти з географічними координатами заборонених  та (або) дозволених


1 млрд грн спрямують на закупівлю ноутбуків у школи

Нову субвенцію обсягом 1 млрд грн на заходи, пов’язані з COVID-19 в частині освіти, спрямують на облаштування комп’ютерним обладнанням робочого місця вчителя.


Прокуратура звернулася до суду щодо шахраїв, які ошукували громадян у соцмережах

Черкаська прокуратура у кримінальному провадженні Слідчого управління Національної поліції в Черкаській області за оперативного супроводу відділу протидії кіберзлочинності в Черкаській області


У Черкасах новобранці поліції присягнули на вірність

Сьогодні на території Черкаського обласного главку поліції 12 новобранців склали Присягу на вірність Українському народові.


135 осіб госпіталізували у Смілі за тиждень

Як інформують у відділі охорони здоров’я, населення Сміли поповнилося за тиждень трьома новонародженими. З 29 березня до 4 квітня у пологовому відділенні міської лікарні народилися 2 дівчинки та 1 хлопчик.


Під час земляних робіт смілянин знайшов артилерійський снаряд

4 квітня під час земляних робіт на власному дворі місцевий житель мікрорайону Загребля у Смілі знайшов снаряд часів Другої світової війни.


Схвалено створення Національного плану вакцинації проти COVID-19

Кабінет Міністрів України у семиденний строк має забезпечити розробку та затвердження Національного плану вакцинації проти COVID-19 з урахуванням найкращого міжнародного досвіду.