НОВИНИ СМІЛИ ТА РЕГІОНУ НА FM-РАДІО «ТЯСМИН». ВИПУСК #6 ВІД 24 ГРУДНЯ

Про події у Смілі та регіоні слухайте на радіо «Тясмин» на хвилі 106.4. Випуск #6 від 24 грудня


Традиційне гімназійне свято «VIVAT, ОЛІМПІЙЦІ!»

Перед новорічними святами гімназисти підсумували досягнення за перший навчальний семестр і влаштували традиційне свято «VIVAT, ОЛІМПІЙЦІ!», під час якого відзначили учнів-призерів міських предметних олімпіад


Бджолярам надсилатимуть SMS про загрозу життю бджіл

Держава вирішила надати пасічникам підтримку у вигляді попереджувальних SMS про обробку прилеглих ділянок хімічними засобами   і накладання на рільників штрафних санкцій щодо порушників.


НОВИНИ СМІЛИ ТА РЕГІОНУ НА FM-РАДІО «ТЯСМИН». ВИПУСК #5 ВІД 24 ГРУДНЯ

Про події у Смілі та регіоні слухайте на радіо «Тясмин» на хвилі 106.4. Випуск #5 від 24 грудня


Сімейні форми виховання отримають підвищені виплати з 2020 року

24 грудня на засіданні Уряду було прийнято ініційоване Міністерством соціальної політики України рішення щодо спрощення процедур фінансування для виплати деяких видів соціальних допомог


Міський бюджет на 2020 рік прийнято

24 грудня по завершенню позачергової сесії під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулася чергова 115-а сесія міської ради, у роботі якої взяли участь 20 депутатів. На порядок денний було винесено 63 питання.


Завершилося друге пленарне засідання позачергової сесії міської ради

24 грудня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося друге пленарне засідання позачергової 114 сесії міської ради за участю 25 депутатів. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.


Година цікавої інформації «Там, де живе Санта Клаус»

У передчутті зимових свят до дитячої книгозбірні завітали учні 3-Б класу НВК «Лідер» в супроводі свого класного керівника Наталії Мельник. Для маленьких відвідувачів бібліотекарі провели годину цікавої інформації «Там, де живе Санта Клаус».


НОВИНИ СМІЛИ ТА РЕГІОНУ НА FM-РАДІО «ТЯСМИН». ВИПУСК #4 ВІД 24 ГРУДНЯ

Про події у Смілі та регіоні слухайте на радіо «Тясмин» на хвилі 106.4. Випуск #4 від 24 грудня


У Смілі припинили роботу гральних закладів

Прокуратура Черкаської області спільно з Управлінням СБУ в Черкаській області та Управлінням стратегічних розслідувань в області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України за останню добу припинили діяльність 2 нелегальних гральних закладів.