У Смілі горіла безгосподарча споруда

13 грудня о 19:30 на вулиці Соборній виникла пожежа в безгосподарчій надвірній споруді. Повідомлення про загорання до Служби порятунку «101» надійшло від випадкових перехожих


Смілянські студенти представили мюзикл

У ніч проти Андрія дівчата на долю свою ворожили. А от, що вийшло з цього ворожіння, у коледжі побачили вже 14 грудня на сцені актової зали Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ.


Старший солдат відбуде 1 рік у дисбаті за втечу зі служби

За обвинувачення  військової прокуратури Черкаського гарнізону Центрального регіону України військовослужбовця Збройних сил України засуджено до 1 року тримання в дисциплінарному батальйоні.


Вечір на Калиту у гімназистів

13 грудня у західних і східних християн уважається днем Андрія Первозваного. Хоч Андрій – християнський святий, але в народній традиції звичаї та обряди цього свята


На “Громадських діалогах” говорили про ЗМІ (відео)


Жителі Черкащини вже підписали понад 900 тисяч декларацій із сімейними лікарями

Національна кампанія «Вільний вибір лікаря» стартувала в Україні понад півтора роки тому. Відтоді кожен громадянин обирав терапевта, педіатра чи сімейного лікаря.


Відбулося засідання виконавчого комітету

13 грудня під головуванням заступника міського голови Павла Кондратенка відбулося засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли участь 10 членів виконкому.


Поліцейські-інструктори з Канади вручили сертифікати правоохоронцям Черкащини

Канадські інструктори вручили правоохоронцям Черкащини сертифікати міжнародного зразку про успішне закінчення тренінгу.


Знай свої права та вмій їх захистити!

«Знай свої права та вмій їх захистити!» – під таким гаслом пройшла зустріч поліцейських Смілянського відділу поліції зі школярами у селі Мале Старосілля Балаклеївської сільської ради.


Увага! Сьогодні до кінця доби на дорогах Черкащини – туман

Черкаський обласний гідрометцентр передає попередження про ускладнення погодних умо на території Черкащини.