Завершилося друге пленарне засідання позачергової сесії міської ради

24 грудня під головуванням міського голови Олексія Цибка відбулося друге пленарне засідання позачергової 114 сесії міської ради за участю 25 депутатів. Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.У роботі сесії взяв участь народний депутат України Олександр Завітневич, який звернувся до депутатів міської ради щодо конструктивного вирішення всіх питань громади міста.

Міський голова запропонував повернутися до розгляду проектів рішень, які не були прийняті на першому пленарному засіданні. 

Депутати повернулися до розгляду проекту рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 рік, включили до порядку денного сесії питання щодо Програми фінансової підтримки КП «Смілакомунтеплоенерго» шляхом надання поворотної допомоги. 

Депутати затвердили міські програми на 2020 рік, проголосували за поправку депутата Романа Хоменка включення до проекту рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 рік для надання поворотної фінансової допомоги у сумі 700 тис. для КП «Смілакомунтеплоенерго».

Після перерви депутати повернулися до розгляду питання щодо проекту рішення про міський бюджет на 2020 рік.

Голова профільної бюджетної комісії Ольга Дериземля внесла пропозиції щодо зняття деяких пунктів з проекту та спрямування до резервного фонду (2 млн. грн. з сортувальної лінії, 800 тис. грн. з ремонту клубу мікрорайону Загребля, 3 млн. грн. з ремонту вулиці Чорновола). Пропозиції депутати не підтримали.

Поправку депутата Романа Хоменка (3 млн. грн. з реконструкції освітлення міста) також не підтримали.

В цілому міський бюджет на 2020 рік знову не прийнятий: 14 голосів при 19 необхідних для прийняття рішення.

Депутат Антон Кривко запропонував розглянути Програму фінансової підтримки КП «ВодГео» шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі – депутати включили питання до порядку денного та підтримали програму.

Депутати в цілому прийняли рішення щодо внесення змін до міського бюджету на 2019 рік. На цьому позачергова сесія закінчила свою роботу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *