У 9 районах Черкащини заробітна плата вища за середньообласний показник

Як інформують у головному управлінні статистики у Черкаській області, середньомісячна заробітна плата штатного працівника підприємств, установ та організацій у ІІІ кварталі 2019 року становила 9156 грн.


Стали відомі деталі договору про співпрацю між містами-побратимами Сміла та Вадул-луй-Воде

9 листопада, під час перебування делегації міста Сміли на урочистостях з нагоди Дня міста Вадул-луй-Воде, Республіка Молдова, був підписаний договір про співпрацю між містами. 


Що робити, коли роботодавець тисне на працівника та не розрахувався після звільнення?

На Facebook-сторінку Смілянського міськрайонного центру зайнятості звернулися із питанням: «Роботодавець примушує мене підписувати наказ про звільнення не розрахувавшись. Хочу розуміти як себе поводити».


«Енергозберігаючі» 24 млн грн: на Черкащині ОСББ та громадяни впроваджують енергоощадні заходи

Майже 24 млн грн залучили за 11 місяців цього року в області ОСББ, ЖБК та приватні домогосподарства на енергозбереження.


Михайла Дімітрова посмертно відзначено “Залізним хрестом” (Відео)


Час діяти – захистіть себе: у коледжі присвятили тиждень боротьбі із ВІЛ/СНІД

 Під час Тижня протистояння ВІЛ/СНІДу активісти студентського самоврядування Смілянського коледжу харчових технологій провели молодіжну громадську акцію «Стосується тебе. Стосується мене. Стосується кожного».


Смілянські ліцеїсти відзначили День волонтера

5 грудня весь світ відзначив Міжнародний день волонтера. Волонтери – це люди, які забули про страх, про безпеку. Не залежно від віку та від роду занять їздять в зону бойових дій в Україні.


Черкаські податківці роз’яснюють Закони про РРО для ФОП – єдинників

Головне управління ДПС у Черкаській області продовжує роз’яснювальну роботу щодо нових правил застосування РРО у 2020 році.


Відзначили День місцевого самоврядування (Відео)


Гімназисти долучилися до нового патріотичного флешмобу

В Україні запустили новий флешмоб “Зроби фото з хусткою”, приурочений до Всесвітнього Дня української хустки, що відзначатиметься 7 грудня.