Смілянські ліцеїсти відзначили День волонтера

77360322_548024759095630_5129088067012919296_o_новый размер5 грудня весь світ відзначив Міжнародний день волонтера. Волонтери – це люди, які забули про страх, про безпеку. Не залежно від віку та від роду занять їздять в зону бойових дій в Україні.

Цьогоріч з нагоди Міжнародного дня до ліцею запросили волонтера ГО Смілянської самооборони «СІЧ» Михайла Мельничука, який розповів учням ІІІ-М та ІV-Б курсів, які були присутні на зустрічі, про свою діяльність, починаючи з 2014 року, тобто від самого початку війни на сході України.

Учні поспілкувалися з активною, дієвою людиною. На таких як він, мужніх, сміливих, хоробрих чоловіках тримається наша армія. Гість розповів свою життєву історію та поділився враженнями від пережитого та побаченого.

Ліцеїсти почули зворушливу розповідь про сина Михайла Мельничука – Олега, командира буксира «Яни Капу». Юнак навчався в ліцеї та з дитинства мріяв про море. Та доля підготувала для молодого
чоловіка випробування, яке він з честю витримав. Нещодавно був звільнений з полону, адже був одним із 24-х військовополонених моряків, за яких переживала вся Україна.

Михайло Петрович наголосив на важливості волонтерського руху, закликав дітей робити добрі справи, розвивати себе духовно, брати участь у проєктах, спрямованих на допомогу тим, хто цього потребує, та висловив подяку ліцеїстам за допомогу у зборі оберегів, поробок, дитячих листів, малюнків солодких подарунків, які передаються захисникам України в зону проведення ООС.

Прес-центр ліцею «Лідер»

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *