«Енергозберігаючі» 24 млн грн: на Черкащині ОСББ та громадяни впроваджують енергоощадні заходи

енергозбереженняМайже 24 млн грн залучили за 11 місяців цього року в області ОСББ, ЖБК та приватні домогосподарства на енергозбереження.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Загалом, уповноважені банки («Ощадбанк», «Укргазбанк» та «Укрексімбанк») видали 645 «теплих» кредитів.

Зокрема для придбання котлів видали 28 кредитів на 0,8 млн грн, для впровадження енергоефективних заходів – 609 кредитів на 20 млн грн. ОСББ використали 8 кредитів на 2,9 млн грн. Компенсацію на заходи з енергозбереження отримали 732 позичальники на понад 2 млн грн.

– Щоб стимулювати жителів області до впровадження енергоефективних заходів з енергозбереження, на Черкащині Програма підвищення енергоефективності та зменшення споживання енергоносіїв, – каже в. о. директора Департаменту Андрій Липкань. – Цього року на виконання заходів програми з обласного бюджету маємо 400 тис. грн. Ще 3,7 млн грн передбачили місцеві бюджети. Разом з тим, розпорядженнями обласної державної адміністрації затверджено розподіл субвенції Золотоноші, Городищенському, Жашківському, Звенигородському, Катеринопільському, Корсунь-Шевченківському, Маньківському та Шполянському районам на 93 тис. грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *