Сьогодні у Смілі знову не було води. Як повідомили у КП «Вод Гео» перебої з водопостачанням виникли у зв’язку із знеструмленням частини свердловин, ведуться роботи для усунення проблем. Відновлено водопостачання буде о 17 годині.
Шевченківські залізничники допомагають ліквідовувати наслідки негоди
Більше 1,5 тисячі працівників Одеської магістралі щоденно, починаючи з 18 січня, залучаються до снігоборотьби на об’єктах транспортної інфраструктури, інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».
Найбільш піковими днями стали 18 та 19 січня, коли близько 2,2 тис. працівників філії проводили очищення залізничних переїздів


23 Січня 2018
Рубрика:
Сміла








