Шевченківські залізничники допомагають ліквідовувати наслідки негоди

OLYMPUS DIGITAL CAMERAБільше 1,5 тисячі працівників Одеської магістралі щоденно, починаючи з 18 січня, залучаються до снігоборотьби на об’єктах транспортної інфраструктури, інформує прес-центр регіональної філії «Одеська залізниця».
Найбільш піковими днями стали 18 та 19 січня, коли близько 2,2 тис. працівників філії проводили очищення залізничних переїздів, пасажирських платформ, колії та стрілочних переводів від льоду та снігу, а на коліях працювало 10 одиниць снігоочисної та снігоприбиральної техніки. В середньому з залізничних об’єктів вивозили по 5 тис. м куб. снігу на добу.

Тривають роботи з усунення пошкоджень об’єктів господарства електропостачання. Працівники Одеської та Шевченківської дистанції електропостачання ліквідують обриви ліній електропередач, падіння опор освітлення, пошкодження електромереж та пристроїв електропостачання тощо. Найбільш складні роботи на Черкащині, зокрема на дільниці Сердюківка – Капітанівка, де падіння понад двох десятків дерев спричинило обрив електромереж.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *