Смілянські вчителі поділилися досвідом використання практичних форм та засобів навчання

IMG_20180112_092921+На педагогічній раді вчителі фізики, астрономії та інформатики поділилися досвідом використання практичних форм та засобів навчання. Зокрема, вчитель фізики Ольга Чуйко показала можливості використання цифрового вимірювального комплексу Еinstein™ на уроках фізики. А вчителі інформатики Зінаїда Юцкевич та Ольга Стеценко поділились досвідом формування ІКТ-компетентності учнів на уроках інформатики через практичні форми та засоби навчання.

Заступник директора Наталія Жиганюк було підвела підсумки першого півроку впровадження пілотного проекту із впровадження нового державного стандарту початкової освіти у рамках реформи «Нова українська школа». Вчителі пілотних класів Наталія Маценко та Наталія Свір розповіли про перші успіхи та труднощі, які супроводжували їх та їхніх вихованців у процесі навчання. Також вчителі взяли участь у тренінгу «Теорія множинного інтелекту Говарда Гарднера», яка базується на технології критичного мислення, яка є базовою для «Нової української школи».

Учителі школи №3-колегіуму завжди намагаються навчати так, як вимагає сучасна освіта, коли на першому місці ставиться дитина: її потреби, її навички та вміння.

Олена Золотоверха,

заступник директора школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *