«Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України»

22 січня Україна відзначила 99 річницю з дня проголошення Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. «Збулися віковічні мрії, якими жили і за які вмирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

В Смілянському центрі підготовки та перепідготовки робітничих кадрів проведено ряд заходів, з нагоди святкування цієї знаменної події – в групах проведено виховну годину, а в бібліотеці організовано виставку книг та репродукцій.

Учні навчального закладу взяли участь у святкуванні Дня Соборності України в міському Будинку Культури, де аматорські колективи міста дарували свою творчість  смілянам та рідній Україні.

Після концерту на центральній площі міста було організовано коло єдності, коло дружби – всі присутні, взявшись за руки, утворили нерозривне, неділиме  коло, неділиме, як і наша ненька Україна. 

Завзято і потужно звучав Гімн України у виконанні всіх учасників дійства. День 22 січня 1919 року назавжди залишиться в історії українського народу, як свято Соборності України.

Прес-центр ЦППРК

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *