На Черкащині оновили карту сільськогосподарських кооперативів

В області сворили інтерактивну карту сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів. Це зробили для того, щоб кожен охочий зміг ознайомитися з інформацією про кооперативи Черкащини


Вишам рекомендували перейти на змішане навчання

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам вищої та фахової передвищої освіти з 16 листопада проводити освітній процес за змішаною формою.


Невдовзі на Смілянщині очікується мокрий сніг

Відучора листопад нарешті взяв своє – температура повітря у нашому регіоні, незважаючи на відсутність нічних морозів, знизилася до кліматичної норми на цей час.


Податковий борг в Черкаській області скоротився на понад 98 мільйонів гривень

Протягом 10 місяців по Черкаській області податковий борг до зведеного бюджету зменшився на 98,1 млн грн, або на 8,3% – із 1 179,2 млн грн. до 1 081,1 млн гривень.


Понад 600 хворих коронавірусом виявили в Черкаській області за добу

За добу на Черкащині зафіксували 642 нових випадків коронавірусу. Це новий антирекорд із захворюваності. Станом, на 14 листопада в області вже 12 315 випадків COVID-19.


Смілянські педагоги вчилися основам проєктного підходу

Вчителі Смілянського НВК №15 Оксана Андрійчук та Анна Даушкіна впродовж двох тижнів були учасницями онлайн тренінгу для шкільних команд “Проєктний підхід”.


Суд зобов’язав сільську раду залучати порушників до суспільно корисних робіт

Черкаський окружний адміністративний суд підтримав позицію прокурора та задовольнив позов Черкаської прокуратури про визнання бездіяльності однієї із сільських рад Черкаського району.


Цікаво та інтерактивно патрульні поліцейські вчать дітей правилам безпеки на дорозі

Патрульні поліцейські Черкаської області на постійній основі проводять у закладах освіти просвітницьку діяльність. Велику увагу під час зустрічей з дітьми приділяють безпеці на дорозі.


Юні сміляни відзначили Всесвітній день доброти

П’ятниця 13 зазвичай асоціюється з чимось недобрим… Та цьогоріч саме в такий, дещо містичний день, у всьому світі відзначили День доброти.