Смілянську освітянку відзначили премією Верховної Ради України

Директор НВК «Загальноосвітня школа I-III ступенів №3 – колегіум» Смілянської міської ради Тетяна Анатоліївна Карло стала лауреатом щорічної Премії Верховної Ради України. Про це йдеться у постанові ВРУ. Премія Верховної Ради України присуджується педагогічним працівникам загальноосвітніх, професійно-технічних, дошкільних та позашкільних навчальних закладів щорічно,  повідомляє Прес-служба ОДА    


Традиційний місячний календар для січня склав черкаський краєзнавець Борис Юхно

Календар січня склав черкаський краєзнавець Борис Юхно. 


Бізнес-поради Кличка і роман про крах Росії: що читали українці в 2018 році

Збільшення кількості книжок українською мовою, зростання перекладів світових бестселерів та унікальні ілюстрації: останніми роками вітчизняні видавництва тішать якісною літературою вибагливих читачів та демонструють відродження вітчизняного книгодрукування.


Смілянські спортсменки завойовують нові нагороди

Манько Вікторія, учениця ЗОШ №7, у 2018 році в індивідуальній програмі куміте на Чемпіонаті України і Кубку України з традиційного карате виборола 2 місце та 1-е місце в програмі синхронного ката. Шамрай Анастасія, учениця ЗОШ №10, – чемпіонка України і володарка Кубку України 2018 року в програмі синхронного ката.


Кращі спортсмени Смілянської ДЮСШ “Олімп” з традиційного карате 2018 року

Лядова Діана, учениця ЗОШ №12, на Чемпіонаті України в індивідуальній програмі ката виборола 1-е місце, в програмі куміте – 1-е місце, в програмі синхронного ката – 1-е місце. На Кубку України в програмі синхронного ката дівчина отримала 1-е місце. Чернявський Олександр, учень ЗОШ №7, на Чемпіонаті України в програмі куміте виборов 1-е місце, на Кубку України 2-е місце, на Чемпіонаті Світу […]


В останній тиждень 2018 року в Смілі народилося 3 малюків

За тиждень населення Сміли поповнилося 3 новонародженими. Про це інформують у відділі охорони здоров’я. 


На Черкащині зареєстровано в ДЗК майже 22,5 тисячі земельних ділянок завдяки електронному сервісу

До структурних підрозділів Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області в районах надійшло 27911 заяв, сформованих інженерами-землевпорядниками за допомогою онлайн-сервісу, для реєстрації земельних ділянок у Державному земельному кадастрі (ДЗК). Державні кадастрові реєстратори області опрацювали 27536 заяв, відповідно до яких зареєстрували 22464 земельні ділянки. У роботі ще перебуває 375 заяв.


Розпочав роботу офіційний сайт Міністерства у справах ветеранів України

Вся інформація про діяльність Міністерства у справах ветеранів, Громадської ради та Ради ветеранів буде представлена за посиланням https://mva.gov.ua.


У Смілі рятувальники ліквідували пожежу у господарській будівлі

31 грудня о 10:00 до смілянських рятувальників надійшло повідомлення про пожежу в господарській будівлі на території Смілянського міського парку культури та відпочинку на вулиці Перемоги.


У Смілянському лісгоспі доглядають за мисливською фауною

У ДП «Смілянський лісгосп» триває сезон зимової підгодівлі диких тварин. З часу випадіння першого снігу лісівники провели викладку необхідних кормів. Відповідна робота проведена не тільки в мисливських угіддях, а також в об’єктах природно-заповідного фонду, де полювання заборонено. Адже збереження фауни  – це одне із головних завдань працівників лісового господарства. Для цього державною лісовою охороною заготовлено […]