4 квітня в малому залі Будинку рад відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В роботі комісії взяв участь міський голова Олексій Цибко. Члени комісії розглянули питання стосовно аварійної ситуації, пов’язаної з руйнуванням трубопроводу на головному каналізаційному самопливному колекторі по вулиці Перемоги.
На часі: вирішення аварійної ситуації на головному колекторі Сміли
Смілянська молодь передала воїнам АТО великодній кошик з подарунками
Допомога АТО вкрай важлива для всіх українських людей. Прекрасно розуміючи те, що на Сході в антитерористичній операції задіяно безліч мобілізованих хлопців і чоловіків, учні та майстри виробничого навчання Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів намагаються допомогти їм у міру своїх сил і можливостей.
РАДІО «ТЯСМИН». ВИПУСК #2 ВІД 4 КВІТНЯ
Про події у Смілі та регіоні слухайте на радіо “Тясмин”. Випуск новин #2 від 04.04.2018
Як смілянам підписати декларацію з лікарем (Відео)
Начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко на сесії міської ради повідомив, як смілянам підписати декларацію з лікарем.
Новини Сміли та регіону на хвилях радіо «Тясмин». Випуск від 4 квітня
Про події у Смілі та регіоні слухайте на радіо “Тясмин”. Випуск новин від 04.04.2018


5 Квітня 2018
Рубрика:
Сміла








