На часі: вирішення аварійної ситуації на головному колекторі Сміли

img_44934 квітня в малому залі Будинку рад відбулося позачергове засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. В роботі комісії взяв участь міський голова Олексій Цибко. Члени комісії розглянули питання стосовно аварійної ситуації, пов’язаної з руйнуванням трубопроводу на головному каналізаційному самопливному колекторі по вулиці Перемоги.

Іван Михайлюк, в.о директора КП «ВодГео», довів присутнім інформацію про те, що 15 березня цього року по вулиці Перемоги у районі заводу продтоварів на головному каналізаційному самопливному колекторі діаметром 1000мм виникла аварійна ситуація – руйнація трубопроводу із послідуючим розмиттям ґрунту. Даний аварійний каналізаційний трубопровід  являється основною транспортною артерією стічних вод на головну каналізаційну насосну станцію міста. На даний час комунальне підприємство «ВодГео» проводить комплекс підготовчих робіт для усунення аварії. Але, враховуючи відсутність у підприємства, необхідного матеріально – технічного забезпечення та недостатність коштів КП «ВодГео» самотужки не може усунути дану аварію.

У разі виникнення обвалу ґрунтових мас у місці аварії, виникне надзвичайна ситуація, при якій стічні води можуть потрапити в річку Тясмин. Відповідно до Постанови КМУ № 175 від 15.02.2002 року та «Класифікатора надзвичайних ситуацій» дана аварія може бути віднесена до надзвичайної ситуації місцевого рівня.

Комісією вирішено підготувати та направити пакет документів до голови Черкаської обласної адміністрації для вирішення питання щодо виділення коштів з регіонального резервного фонду на заходи, пов’язані із ліквідацією аварії на головному каналізаційному самопливному колекторі  міста Сміла.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *