«Тясминська регата-2019» (Відео)


Навчальний катер «Сміла» відбув у 17-денний похід

6 серпня, тактична група у складі трьох катерів: «Сміла», «Нова Каховка» та «Чигирин» відбула у катерний похід. У складі екіпажів близько 50 курсантів.


Реалізація промислової продукції у Черкаській області

За даними Головного управління статистики у Черкаській області, у січні–червні 2019р. підприємствами Черкаської області реалізовано промислової продукції (товарів, послуг) на 37,1 млрд.грн


Завершилася позачергова 105-та сесія міської ради

6 серпня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося третє пленарне засідання позачергової 105-ї сесії міської ради, у роботі якої взяли участь 21 депутат.


На Смілянщині працевлаштовано півтори сотні залізничників з початку року

Олександра Курпяченко-Соколова має дві професії: провідника пасажирського вагону та інженера-механіка.


Метеорологи розповіли, коли на Смілянщину повернеться справжнє літо

Антициклон з південного-заходу витісняє прохолоду та опади з нашого регіону. Він зумовить більше сонячних годин і, як наслідок, температура повітря зростатиме


За сім місяців рибоохоронний патруль викрив понад 3 тисячі правопорушень на Черкащині

Протягом семи місяців 2019 року державними інспекторами Черкаського рибоохоронного патруля було проведено 1 135 рибоохоронних рейдів.


ЦВК визнала обраними 7 народних депутатів України

ЦВК визнала обраними 7 народних депутатів України. Відповідну інформацію оприлюднено на офіційному сайті  ЦВК. Всього визнано обраними 225 народних депутатів України


На Черкащині СБУ викрила махінації з державним майном

На Черкащині співробітники Служби безпеки України викрили масштабний корупційний механізм із продажу майна, переданого в дохід держави.


З початку року на Черкащині понад 730 осіб захворіли на кір

За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в області з початку 2019 року, станом на початок серпня, зареєстровано 732 випадки кору.