ЦВК визнала обраними 7 народних депутатів України

ЦВК визнала обраними 7 народних депутатів України. Відповідну інформацію оприлюднено на офіційному сайті  ЦВК. Всього визнано обраними 225 народних депутатів України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі та 198 – в одномандатних виборчих округах.

Як інформує, відділ взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату Центральної виборчої комісії 5 серпня після перерви Комісія продовжила свою роботу в режимі засідання.

На підставі протоколів окружних виборчих комісій про підсумки голосування Комісія встановила результати позачергових виборів народних депутатів України 21 липня 2019 року у 6 ОВО, визнавши обраними народними депутатами України таких осіб: Балогу В.І. – в ОВО №69, Бондаря М.Л. – в ОВО №119, Марчука І.П. – в ОВО № 193, Зуєва М.С. – в ОВО № 207, Зуба В.О.– в ОВО № 209, у виборчому окрузі №198 з центром у Смілі – Рудика С.Я.

Таким чином, станом на 5 серпня Центральна виборча комісія визнала обраними 423 народних депутатів України, зокрема: 225 – в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі, 198 – в одномандатних виборчих округах.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *