Зустрічі у трудових колективах

Кампанія декларування доходів громадян набирає обертів. Щоденно десятки платників особисто та on-line подають декларації про майновий стан та доходи. Але цьому передує велика роз’яснювальна робота. Працівники Смілянської ОДПІ за цей час провели не одну інформаційно-роз’яснювальну зустріч в трудових колективах, учбових закладах, з представниками підприємств, установ та організацій щодо декларування доходів та реалізації права платників на податкову знижку.

Фахівці відділ податків і зборів з фізичних осіб Смілянської ОДПІ під час зустрічей у трудових колективах, розповідають про право та обов’язок громадян декларувати доходи, отримані протягом 2014 року (спадщина, здавання житла в найм, подарунки, дохід по заборгованості у банках, за якою минув строк позовної давності тощо).

Багатьох громадян цікавить можливість скористатися правом на одержання податкової знижки. Які саме витрати включаються до складу податкової знижки та які документи необхідно подати, що б отримати таке повернення, вони дізнаються від фахівців ОДПІ і традиційно, наприкінці зустрічей учасники отримують листівки «Декларування доходів громадян» та «Право на податкову знижку».

Смілянська ОДПІ

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *