Товариш виявився вбивцею!

Закінчився судовий розгляд кримінального провадження, розпочатого за фактом вчинення особливо тяжкого злочину, що стався ще майже рік тому, а саме: нанесення тяжкого тілесного ушкодження, що спричинило смерть потерпілого.

Так, в кінці травня торік двоє товаришів спільно продавали ягоди на ринку, а після завершення трудового дня вирішили відпочити і «розслабитися». Під час розпивання спиртного між нами виник конфлікт через начебто неправильно розподілені між собою гроші. У результаті сварки один з товаришів побив другого так, що той за кілька годин помер.

Зловмисник, зрозумівши, що накоїв, загорнув тіло товариша у килим і закопав на подвір’ї. А намагаючись відвести від себе підозри, не раз спілкувався з родичами померлого, розпитуючи, де ж подівся їхній родич, а його товариш.

За результатами судового розгляду, з урахуванням особи обвинуваченого, який у вчиненому не покаявся, за місцем проживання характеризується негативно, раніше був неодноразово судимий, вчинив злочин у стані алкогольного сп’яніння, та враховуючи те, що у потерпілого залишилася мати похилого віку, суд визнав чоловіка винним та на 9 років позбавив його волі.

 С.Вібе

прокурор Смілянської місцевої прокуратури

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *