Землевпорядники Черкащини виділили учасникам АТО 759 земельних ділянок загальною площею 929,1 гектара

До фахівців землевпорядної служби Черкаської області надійшло 792 заяви учасників АТО на отримання земельних ділянок. За результатами розгляду військовослужбовцям надано 759  дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок  на загальну площу 929,1 гектара, повідомляє прес-служба Державної служби з питань геодезії, картографії та кадарстру.  З них 455 земельних наділів площею 892,96 га для ведення особистого селянського господарства, 293 ділянки площею 35,08 га – для садівництва, 2 наділи площею 0,2 га – для індивідуального дачного будівництва, 9 ділянок площею 0,86 га – для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд.

«Виділення земель військовим та їхнім родинам – це одне з першочергових завдань землевпорядників Черкащини. Кожен боєць-учасник АТО має закріплене законом право отримати земельний наділ у власність. Наша функція – максимально сприяти захисникам Батьківщини у цьому питанні», – зазначає в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області Азер Мірзоєв.

На території Черкащини 159 родин учасників АТО вже отримали у власність земельні ділянки загальною площею 139,84 гектара. Землі використають для особистого селянського господарства та ведення садівництва.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *