Працівники Смілянського УМВС закликають подбати про власну безпеку на вулиці

Шановні громадяни! В нашій країні проводяться загальнодержавні профілактичних заходи по відвідуванню помешкань громадян, що проводиться з 02 січня по 30 грудня 2015 року. Заходи проводяться з метою ближчого знайомства громадян зі своїм дільничним інспектором міліції, знайомство дільничного інспектора з громадянами своєї дільниці, їхнім способом життя, чим вони займаються у вільний від роботи час. Для інформації громадянам, під час таких відвідин, вручається візитка дільничного інспектора міліції з зазначенням місця знаходження дільничного пункту міліції, часу прийому громадян дільничним інспектором міліції, зазначені телефони керівництва Смілянського міськвідділу міліції, а також вручається пам’ятка «Як не стати об’єктом злочинних зазіхань». Дотримуйтесь нескладних правил і привчіть до цього своїх дітей!

– Увечері, по можливості , не ходіть поодинці. Коли все-таки треба пізно повертатися, зателефонуйте рідним чи знайомим, щоб вони зустріли вас у під’їзді, поблизу будинку чи на зупинці.

–  Уникайте безлюдних, неосвітлених місць.

– Коли на вас напали, голосно кличте на допомогу.

– Сідаючи в таксі чи випадковий автомобіль, зверніть увагу на його номерний знак. Не показуйте водію, що у вас в гаманці значна сума грошей.

–  Не давайте хуліганам спровокувати себе. Уникайте зневажливих висловлювань на їх адресу. Залишайтесь спокійним, об’єктивним та виваженим.

– Для самооборони користуйтеся засобами, що містять речовини, які подразнюють очі та дихальні шляхи, але пам’ятайте, що застосовувати їх треба з урахуванням вітру і лише у великих приміщеннях.

– Не забувайте, відправляючи дітей на вулицю чи залишаючи їх самих удома, нагадати їм про елементарні заходи безпеки, щоб уберегтися від злочину і самим не вчинити чогось протиправного.

–  Не давайте дітям великі суми грошей, золоті речі.

– Завжди цікавтесь, з ким дружить ваша дитина, де проводить вільний час, особливо вечорами.

 Інспектор по РНГФ

    Смілянського МВ УМВС

В.Г.Кулинич

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *