ЗАТРИМАЛИ ГРАБІЖНИКІВ, ЯКІ ПЕРЕХОВУВАЛИСЬ ВІД СУДУ ТА СЛІДСТВА

Працівники лінійного відділу на станції імені Тараса Шевченка за отриманим орієнтуванням на залізничному вокзалі викрили двох жителів Херсонської області, які знаходилися у розшуку за пограбування та ряд інших злочинів. До чергової частини ЛВ надійшло орієнтування на двох громадян 18-ти та 19-ти років, які розшукуються Оболонським РУ ГУМВС України в м. Києві за скоєння злочину передбаченого ч. 2 ст. 186 (Грабіж, поєднаний з насильством) КК України, який карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років.
За орієнтуванням, яке надійшло до ЛВ, було встановлено, що чоловіки могли находитися в одному із потягів, які прямують через станцію ім. Т. Шевченка. Під час зупинки потягу сполученням «Київ-Миколаїв» в вагоні № 17 транспортними правоохоронцями було виявлено двох молодиків схожих за прикметами на розшукуваних. Чоловіків було запрошено до чергової частини ЛВ, де під час перевірки за допомогою інформаційно-пошукової системи «Армор», правоохоронці встановили, що вони дійсно знаходяться у розшуку.
«Правопорушники, які з січня 2015 року переховувались від суду та слідства були зупинені правоохоронцями-транспортниками. Про викриття зловмисників було повідомлено ініціаторам розшуку та передано конвою Оболонського РУ ГУМВС України в м. Києві», – повідомив начальник ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.

Ірина Матвійко,
помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка
із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *