МІЛІЦІОНЕРИ ВИКРИЛИ МОЛОДИКА, ЯКИЙ ОТРИМАВ ПРОЇЗНИЙ КВИТОК ПО ПІДРОБЛЕНОМУ ДОКУМЕНТУ

Працівники лінійного відділу на станції імені Т. Шевченка виявили 31-річного жителя Черкаської області, який в касі залізничного вокзалу отримав квиток для пільгового проїзду в електропотязі, пред’явивши пенсійне посвідчення з явними ознаками підробки.
Під час профілактичного відпрацювання території обслуговування на пероні Південного вокзалу станції імені Т. Шевченка за порушення антиалкогольного законодавства працівники міліції запросили до чергової частини лінвідділу місцевого жителя. Під час проведення особистого огляду, у присутності понятих, в кишені його куртки було виявлено та вилучено пенсійне посвідчення з явними ознаками підробки та квиток придбаний по цьому посвідченню на безкоштовний проїзд в приміському дизель-потязі сполученням «ст. ім. Т. Шевченка – ст. Гребінка».
Правопорушник пояснив, що документ він власноручно підробив в кінці минулого року, але використати його вдалося тільки один раз.
Чоловік ніде не працює, раніше до кримінальної відповідальності не притягувався.
Вилучений документ направлено на експертне дослідження.
«За даним фактом розпочато кримінальне провадження за ч. 4 ст. 358 (Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України, яка передбачає покарання у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арешту на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до двох років», – повідомив начальник ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка підполковник міліції Микола Лисенко.
Ірина Матвійко,
помічник начальника ЛВ на ст. ім. Т. Шевченка
із зв’язків з громадськістю

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *