Захоплення підприємства на Черкащині – повідомлено про підозру членам злочинної організації

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру п’ятьом членам злочинної організації, які здійснили захоплення сільськогосподарського підприємства на Черкащині.

Їм інкриміновано протидію законній господарській діяльності, протиправне заволодіння майном підприємства, створення та участь у злочинній організації, зловживання повноваженнями осіб, які надають публічні послуги.

За даними слідства, житель Черкащини влітку 2022 року створив та очолив злочинну організацію з метою заволодіння корпоративними правами та майном підприємств.

До злочинної діяльності організатор залучив чотирьох учасників з різних регіонів України.

У період з вересня 2022 до березня 2023 року підозрювані, використовуючи підроблені документи, здійснили перереєстрацію права власності на підприємство, розташоване в одному з сіл на Золотоніщині.

У березні 2023 року учасники злочинної організації захопили територію підприємства, видаючи себе за його законних власників.

Завдяки злагодженим діям правоохоронців підприємство, вартістю понад 160 млн грн повернуто його законному володільцю, а також попереджено намір зловмисників захопити ще одне підприємство.

Наразі до підозрюваних застосовано запобіжні заходи – тримання під вартою з правом внесення застави та домашній арешт.

Слід зазначити, що трьох їхніх спільників, справа по яким була скеровано до суду раніше, визнано винними у протиправному заволодінні майном підприємства.

У разі доведення вини підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк до 12 років з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.