Прокурори скерували до суду обвинувальний акт стосовно жителя Херсонщини, причетного до державної зради та колабораційної діяльності

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно громадянина України.

Йому інкриміновано державну зраду та колабораційну діяльність.

36-річний житель Херсонщини добровільно перейшов на бік ворога та після захоплення окупантами населених пунктів Чаплинської селищної територіальної громади і Хрестівської сільської територіальної громади Каховського району Херсонської області, у липні 2022 року обійняв посаду «временно исполняющего обязанности специалиста группы тылового обеспечения Чаплынского районного отделение полиции Каховского районного отдела полиции Главного управления МВД Херсонской области» в незаконно створеному правоохоронному органі.

У вересні 2022 року перейшов на посаду «полицейского (водителя) отдельного взвода патрульно-постовой службы полиции отделения МВД по Чаплынскому муниципальному округу Главного управления МВД Херсонской области», яку обіймає до цього часу, працюючи на користь держави-агресора.

Наразі тривають заходи щодо розшуку обвинуваченого.

Довідково: санкція ч. 2 ст. 111 КК України передбачає позбавлення волі на строк п’ятнадцять років або довічне позбавлення волі, з конфіскацією майна, повідомили в обласній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.