За півроку в Черкаській області платникам відшкодували понад 380 мільйонів гривень ПДВ

ДФСЯк поінформували в управлінні податків і зборів з юридичних осіб головного управління ДФС у Черкаській області за півроку платники області заявили до відшкодування ПДВ в сумі 386,1 млн.грн. Відшкодований податок в загальній сумі  склав 381,2 млн.грн. Минулоріч за півроку було відшкодовано 352,3 млн.грн.

Станом на 1 липня цього року кількість зареєстрованих платників податку на додану вартість у Черкаській області становить 6445. 

За повідомленням юридичного управління за 6 місяців цього року на користь фіскальної служби області у судах вирішено 262 справи на суму 118,5 млн. гривень. За результатами проведеної позовної роботи до бюджетів усіх рівнів надійшло 11,2 млн.грн., в тому числі внаслідок стягнення в судовому порядку податкового боргу – 3,3 млн.грн. та 3,8 млн. грн. від процедури банкрутства.

Для підвищення обізнаності працівників фіскальної служби постійно проводиться індивідуальна консультативна допомога щодо дотримання вимог антикорупційного законодавства. 

Завідувач сектору з питань запобігання та виявлення корупції Володимир Капура зазначив, профілактична діяльність є одним з пріоритетних напрямків щодо упередження корупційних проявів та раннє виявлення і викорінення корупційних проявів в системі фіскальної служби дозволяє підвищувати імідж фіскальної служби, а також рівень довіри бізнесу.

Номер телефону сектору з питань запобігання та виявлення корупції головного управління ДФС у Черкаській області 33-91-27 (0472); адреса електронної скриньки ck/szvk@sfs.gov.ua 

За повідомленням Прес-служби ДФС цього року Департаментом з питань запобігання та виявлення корупції у 2019 році виявлено 549 фактів вчинення правопорушень, пов’язаних з корупцією, скоєних 538 працівниками органів ДФС України.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *