Друге пленарне засідання позачергової 105-ї сесії міської ради

герб5 серпня під головуванням секретаря міської ради Віктора Федоренка відбулося друге пленарне засідання позачергової 105-ї сесії міської ради, у роботі якої взяли участь 28 депутатів. На порядок денний сесії, затвердженого на першому пленарному засіданні, було винесено три питання.

На початку засідання заступник начальника міського фінансового управління Юлія Любченко ознайомила з проектом рішення міської ради щодо збільшення бюджетних призначень управлінню ЖКГ в сумі 3,1 млн. грн. на виконання «Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Смілакомунтеплоенерго» шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2019 рік», відшкодування аптекам за відпуск ліків пільговим категоріям населення в сумі 100 тис. грн.  

Після перерви, під час якої постійною профільною комісією було розглянуто питання електронної петиції щодо автономного опалення загальноосвітньої школи №7, депутати додатково внесли дане питання до порядку денного сесії.

Не дійшовши згоди у голосуванні з першого питання та в обговоренні інших  питань порядку денного, секретар міської ради оголосив перерву у роботі сесії.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *