За добу черкаські рятувальники двічі збирали ртуть

ртуть21 жовтня на телефон Служби порятунку “101” надійшло повідомлення про те, що  в одному з кабінетів Черкаської міської ради, розбито ртутний термометр.

Через розлив небезпечної речовини адміністрація закладу звернулася за допомогою до рятувальників.  На місце події прибули співробітники 2-ї пожежно-рятувальної частини, які зібрали отруйний метал та провели демеркурізацію приміщення.

Цього ж дня  аналогічний випадок із пошкодженням термометра стався у житловому будинку по вулиці Братів Чучупаків. До помешкання були негайно направлені рятувальники 1-ї пожежно-рятувальної частини, які зібрали залишки ртуті та провели демеркурізацію приміщення.

Рятувальники нагадують: пам’ятайте – ртуть отруйна речовина. Вдихання пару, безпосередній контакт цієї речовини зі шкірою й особистими речами дуже небезпечні. Ні в якому разі не викидайте прилади із ртуттю в сміттєві баки, це несе загрозу довкіллю та іншим громадянам. У разі, якщо ви виявили розлиту ртуть, необхідно огородити місце розливу та повідомити фахівців Служби порятунку за номером «101».

Пресслужба Управління ДСНС України у Черкаській області

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *