Поліцейські нагадують, як вберегти кошти на банківських картках від шахраїв

шахраїМайже кожен житель країни використовує пластикові картки. Із розвитком електронних технологій розвиваються і методи шахрайства. Зловмисники постійно шукають нові методи, як вкрасти гроші у людей за допомогою банківських карток.

Наприклад, на мобільний телефон власника картки приходить смс-повідомлення, що його рахунок заблоковано. Потім надходить дзвінок, співрозмовник називається представником служби безпеки банку та повідомляє, що з картки хтось намагався зняти гроші, через що її заблокували. Щоб розблокувати, необхідно уточнити деякі дані, зокрема пін-код та дівоче прізвище матері. Якщо людина надає ці дані, шахраї отримують доступ до рахунку і знімають всі кошти потерпілого.

  • Аби не стати жертвою шахраїв не приймайте спішних рішень під час або відразу після телефонного дзвінка незнайомої людини, не повідомляйте жодної особистої інформації та інформації щодо банківської картки.
  • Співробітники банків не телефонують клієнтам і не питають у них пін-коди, паролі, та інші таємні дані, у них є інші способи ідентифікації клієнтів.
  • Попросіть співрозмовника представитися і назвати посаду. Зателефонуйте до банку та з’ясуйте, чи є у них такий працівник.
  • Номер гарячої лінії банку є на банківській картці. Відвідайте найближчий офіс свого банку й розкажіть ситуацію.

Повідомте до поліції факт шахрайства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *