На території області проводять огляд автомобільних доріг та міряють ями

122406761_3381953718549347_8243796918332012149_nНа території Черкаської області інспектори відділу безпеки дорожнього руху патрульної поліції спільно з представниками Служби автомобільних доріг, служби місцевих доріг, представниками комунальних організації та представниками Укрзалізниці, проводять практичний етап огляду автомобільних доріг загального користування (державного та місцевого значення), вулиць населених пунктів і залізничних переїздів.

Перевірку проводять з метою визначення їхнього експлуатаційного стану після закінчення літнього сезону і належної підготовки до зимового періоду експлуатації.

Крім обстеження вулично-дорожньої мережі також перевіряються запаси протиожеледних матеріалів, запаси паливо-мастильних матеріалів та технічний стан снігоочисної техніки.

Виявлені під час перевірки недоліки патрульні фіксують в актах огляду та видають вимоги (приписи) відповідальним особам за утримання автомобільних доріг, вулиць та залізничних переїздів щодо їх усунення, інформують у патрульній поліції Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *