З освітянами тергромад Смілянщини про професійний розвиток молоді

Нещодавно в Смілянському міськрайонному центрі зайнятості відбувся методичний семінар в режимі онлайн з питань щодо організації профорієнтаційної роботи для працівників освіти.

Учасниками заходу стали керівники відділів освіти Тернівської, Балаклеївської, Березняківської та Ротмістрівської територіальних громад та фахівці з профорієнтації Смілянського міськрайонного центру зайнятості.

На робочій нараді презентували послуги служби зайнятості, зокрема, для молоді старшого шкільного віку.

Начальниця відділу активної підтримки безробітних Ольга Самарська наголосила, що профорієнтаційна робота з школярами має важливе значення і повинна допомогти сформувати професійну перспективу, що в подальшому допоможе спланувати власний професійний розвиток кар’єри молодої людини.

Під час заходу обговорені питання організації роботи з професійної орієнтації та напрацьовані кроки щодо створення спільних угод для подальшої співпраці сторін.

Також освітяни схвалили можливості проведення профорієнтаційних заходів для молоді на платформі ZOOM та у режимі Skype, розповіли у Смілянському міськрайонному центрі зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *