Більше півсотні черкащан поскаржилися минулоріч на завищення цін на продукти та медичні маски

0090998420335Фахівці сектору контролю за регульованими цінами обласного управління Держпродспоживслужби минулоріч розглянули 55 звернень громадян. З них більша частина стосувалася завищення цін на продукти харчування та засоби індивідуального захисту.

За результатом перевірок у трьох випадках виявлені порушення щодо формування, встановлення та застосування державних регульованих цін та тарифів. Як наслідок надано приписи щодо їх усунення, у двох випадках винесено рішення про застосування адміністративно-господарських санкцій.

У секторі контролю за цінами нагадують: 18 травня 2020 року запроваджено декларування зміни роздрібних цін на товари, що мають істотну соціальну значущість та товарів протиепідемічного призначення, що необхідні для запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Декларування відбувається у разі підвищення ціни на 5% і більше. Інформація розміщується в Реєстрі роздрібних цін який являється у відкритому доступі.

Проводиться щомісячний моніторинг аптечних закладів у Черкасах та області за програмою «Доступні ліки». Уже проаналізовано більше 97,3 тисячі цін на 220 лікарських засобів, розповіли в обласному управлінні Держпродспоживслужби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *