До бюджету стягнули понад 500 тис грн через незаконне збільшення ціни на газ для навчальних закладів

судГосподарський суд міста Київ задовольнив позов Черкаської окружної прокуратури про визнання недійсними додаткових угод до договору закупівлі та повернення 500 тис грн до місцевого бюджету.

Ці кошти були нераціонально та неефективно використані у зв’язку виконанням зобов’язань за недійсними додатковими угодами.

Установлено, що відділ освіти Черкаської РДА та підприємство, що постачає газ для навчальних закладів, без належних на те підстав, уклали 6 недійсних додаткових угод, відповідно до яких ціну на природний газ було  збільшено майже в половину, відносно ціни основного договору.

Зміна ціни, внаслідок недобросовісної конкуренції та зловживань, зробила результат закупівлі невизначеним і тягне за собою неефективне використання бюджетних коштів. А це, ц свою чергу,  очевидне порушення принципів процедури закупівлі, встановленим  Законом України «Про публічні закупівлі».

То, прокурор звернувся з відповідним позовом до суду. Після набрання рішення законної сили вживатимуться заходи щодо його реального виконання, повідомили у Черкаській окружній прокуратурі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *