Визначено переможців конкурсу дидактичних засобів навчання, розроблених учнями

фото_1Завершився І етап обласного конкурсу на кращий дидактичний засіб навчання, виготовлений учнями професійно-технічних навчальних закладів. Конкурс мав на меті виявлення творчих здібностей учнів та створення дидактичного засобу навчання, який буде корисним як на теоретичному, так і на виробничому навчанні.Про це інформує прес-центр навчального закладу.

У конкурсі взяли участь 6 учнів із 7 навчальних груп. Переможними визнані роботи:

У номінації «Лабораторно-демонстраційний прилад» – «Пристосування для знімання пружин» (учень ІІІ курсу, групи № 7, професія «Слюсар з ремонту автомобілів» Заболотний Євген Анатолійович, керівник – Мачуський П.А., майстер виробничого навчання).

У номінації «Програмно-педагогічний засіб»:

  1. «Діагностичні контрольні   роботи  за курс базової школи»(члени методичної комісії загальноосвітнього напрямку).
  2. «Інструкційні карти в пазлах»(учень  ІІ курсу, групи № 11, професія «Штукатур; маляр», Ляш Віталій, керівник Урсакій Т.В., майстер виробничого навчання.

У номінації «Відеоресурс сучасних виробничих технологій» – «Приготування страв із круп, бобових та макаронних виробів»(учениця ІІ курс, групи №14, професія «Кухар; кондитер» Танцюра Наталія Володимирівна, керівник Калина Л.М., майстер виробничого навчання.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *