Смілянським студентам розповіли про українців, що змінили світ

DSC_852728 лютого в плані проведення декади комісії філологічно-гуманітарного циклу відбулося відкрите заняття факультету культури. Тема заняття «Легендарне парі», присвячене творчості Владислава Городецького, яке є продовженням циклу заходів «Українці, що змінили світ». Провела та підготувала заняття Чужинова Т.П.

В червні цього року виповняється 155 років з дня народження нашого видатного співвітчизника. Ще за життя ім’я архітектора Владислава Городецького було овіяне легендами, а його дивовижні витвори стали не лише відомими, але й улюбленими. Архітектор-романтик, пристрасний спортсмен і мисливець, багатогранний і невгамовний Владислав Городецький досягав досконалості в усьому, за що тільки брався. Він був непересічною особою, тому навколо його імені існує багато легенд і домислів.

Але головний його спадок – це архітектура . Вишукані пам’ятки архітектури, створені ним, справжні шедеври збереглися в Україні, Польщі та Ірані. Особливо завдячує йому Київ, який Городецький прикрасив неповторними будівлями в стилі модерн. Костел Святого Миколая і Караїмська кенаса, музей в античному стилі й прибуткові будинки в стилі модерн, корпуси промислових підприємств та мавзолеї, споруджені Городецьким, свідчать про фахову майстерність зодчого. А його Будинок з химерами дивує і захоплює всіх, хто його бачить. Інтерес до його архітектурної спадщини з плином часу не згасає, його споруди і сьогодні залишаються найвишуканішими прикрасами наших міст,  мистецтвом самого високого ґатунку. Проходять десятиліття, а вони залишаються такими ж оригінальними, несхожими ні на які інші.

Цікаву підбірку відеофільмів та презентацію зробили Потилко Зоряна та Опалатенко Діна (гр.ВХК16), які продемонстрували під час проведення заходу. З цікавими повідомленнями виступили Беценко Назар, Лісовий Олексій, Чеснюк Аня (гр. ПСК17) та Васюра Михайло (гр. МЕХ17). Провели вікторину та підвели підсумки заходу Абажей Назарій, Бачмага Настя та Кирій Аня (гр. МД17).

Активну участь в обговоренні заходу та у конкурсах взяли студенти  Чеснюк Аня,  Лісовий   Олексій,  Чупис Дмитро , Сезько  Ярослав, Білуха  Олександр,  Чернявський Володимир.

 Переможцями конкурсу стали:

І місце – Чеснюк А., Лісовий О.

ІІ місце – Сезько Я.

ІІІ місце – Білуха О., Чупис Д.

Переможцям конкурсу вручили сертифікати, інформує прес-центр навчального закладу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *