Відбувся ІІ міський географічний турнір юних географів Сміли

28279255_1459850714124187_1931223170038285753_nВдруге зустрічає гостей географічного турніру Смілянська загальноосвітня школа – інтернат. В останній день зими – 28 лютого відбувся ІІ міський турнір юних географів м. Сміла. На турнір приїхали 25 учнів 8 – 9 класів всіх шкіл міста та вчителі географії, які виступали в ролі компетентного журі.Турнір проводиться з метою набуття учнями умінь розв’язувати складні географічні проблеми, доповідати, формулювати твердження та висловлювати власну думку в навчальних дискусіях. Турнір сприяє популяризації знань з географії серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів міста та розвитку зацікавленості природничими науками.
Учні були об’єднанні в 6 команд, кожна команда самостійно придумала назву, девіз та емблему. А ділі змагання! Цікаві, невимушені, креативні запитання та не менш цікаві дискусії та відповіді.
У ході змагань учні показали уміння критично аналізувати, давати оцінку виступу, а також вміння доводити свою точку зору з приводу тієї чи іншої проблеми. Також це хороша можливість поповнити знання та випробувати свої можливості на практиці. Було цікаво почути думку дітей про розвиток економіки України та глобальні екологічні проблеми, учні називали топ – 10 найбільш відомих відкриттів ХХІ століття.
По завершенню турніру учні отримали дипломи та заохочувальні подарунки.
Вітаємо переможців географічного турніру, бажаємо нових здобутків в інтелектуальних змаганнях.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *