Вшанували командира підрозділу «Холодний Яр» батальйону «Айдар» Євгенія Войцехівського

2Випускник 1996 року Євгеній Войцехівський повернувся до рідної школи. 19 березня на фасаді гімназії встановлено меморіальну табличку герою, який загинув у зоні антитерористичної операції, відстоюючи суверенітет і цілісність нашої держави. Вся школа вишикувалася на подвір’ї, аби віддати шану командиру підрозділу «Холодний Яр» батальйону «Айдар». У церемонії покладання квітів взяли участь батьки Євгенія, його сини і брат.
Урочистості продовжилися в актовій залі гімназії. Побратими героя розповідали про його вчинки та чесноти. Його мати пригадала, як ще на випускному вечорі Женю охарактеризували, як захисника всіх скривджених. По життю він вважав себе ВОЇНОМ, тому не вагаючись пішов захищати Україну і за коротке життя встиг стати легендою. Його боялися вороги і навіть намагалися обміняти на Надію Савченко, але підступно вбили під містечком Щастя. Героя посмертно нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Було сказано багато щирих і гарних слів на адресу Жені, його батьків і навчального закладу, де він здобував освіту. У календарі знаменних подій гімназії тепер з’явилася ще одна урочиста дата – День пам’яті Євгенія Войцехівського.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *