Смілянські медики зібрали кошти бійцям на кровоспинні препарати

Працівники Черкаської обласної психіатричної лікарні, зібрали 17 тисяч гривень для допомоги бійцям АТО, зокрема, на придбання найнеобхідніших медикаментів.
– У лікарні 17 відділень, в яких працюють 987 співробітників. Буквально кожний і з них давав кошти в міру своїх можливостей. Найактивніша в нас рада медсестер, – розповів головний лікар Черкаської обласної психіатричної лікарні Анатолій Кухар.
DSC03364Лікарня не вперше допомагає бійцям, влітку минулого року на благо армії працівники назбирали 49 тисяч гривень. Окрім того, протягом року заклад опікувався 17-ма воїнами АТО, які потребували реабілітації після бойових дій. Реабілітаційну роботу проводять кваліфіковані психологи, які брали участь у революційних подіях на Майдані.
Наразі на лікуванні в медичному закладі перебувають 2 бійці. Їхній стан задовільний.
У свою чергу, волонтер Центру допомоги армії, активіст «Громадського блокпосту» Олександр Піньковський подякував за допомогу, адже з кожним днем все важче знаходити небайдужих.
– Криза в країні далась взнаки, мова йде не лише про пересічних громадян, які раніше більш активно надавали кошти на допомогу армії. Затягнути паски змушені і підприємці, для яких теж настали досить важкі часи. Тож така значна сума, як 17 тисяч гривень, неабияк допоможе хлопцям на Сході, – розповів Олександр Піньковський.
За його словами, ці кошти Центр допомоги армії використає для придбання найнеобхіднішого медичного препарату на передовій – кровоспинного, аналогу відомого Celox. Адже найважливіше при вогнепальному пораненні бійця – моментально зупинити сильну кровотечу, аби виграти для час для доставки у найближчий медичний пункт.
Фармацевтична компанія «Юрія-Фарм» забезпечить бійців препаратом «Ревул» за нижчою ціною – 215 гривень за пакет разової дози, тоді як ринкова ціна – близько 550 гривень.
http://v4asno.com/

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *