У клубі «Берегиня» читали поезію Ліни Костенко, говорили про садівництво та народні свята, ділилися рецептами

У приміщенні Костянтинівської сільської бібліотеки відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Берегиня».

В рубриці «Цікавий гість» головою ради ветеранів Галиною Поповою був запрошений житель села Костянтинівка Валерій Колесник, який серйозно займається садівництвом. Він розповів присутнім, які вирощує саджанці дерев, як правильно за ними доглядати, які сорти краще садовити, запрошував відвідати його садибу і подивитися на його сад.

В рубриці «Сьогодні на часі» завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою Лариса Тищенко запропонувала присутнім прослухати літературну годину «Блакитна троянда поетичного саду України», до 85-річчя від дня народження Ліни Костенко. Присутні переглянули книжкову виставку, яка висвітлює твори письменниці, що є у фонді сільської бібліотеки. Ліна Костенко відома українська письменниця, громадський діяч і просто сильна, розумна, красива жінка, яка завжди залишається сама собою, її світ розкритий усім зустрічним вітрам. Навіть через багато літ нові покоління нащадків, відчуватимуть слова любові, яка в усі часи, усі епохи є сутністю письменниці.

В рубриці «Народний календар» від Катерини Штейн члени клубу дізналися, які народні свята чекають на нас найближчим часом і які є народні прикмети.

В рубриці «Господині на замітку» Таїсія Аркуша поділилася з присутніми рецептом приготування пончиків.

Все засідання супроводжувалося українськими піснями, які звучали у виконанні вокального ансамблю «Райдуга» під керівництвом Надії Березняк та Павла Литвина.

Лариса Тищенко,

завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *