Всеукраїнська акція «Вишивана моя Україна» вже у Смілі

DSC_0253 (2)Всеукраїнська акція «Вишивана моя Україна» дійшла до Сміли. Сьогодні у міському краєзнавчому музеї працівники Смілянського управління державного казначейства Головного управління державного казначейства України у Черкаській області на чолі із керівником – Володимиром Стрільцем представили кількаметрову вишиванку. Її привезли у Смілу із Кам’янського району.
До створення цього вишитого оберегу долучилися усі казначейства України. Присвячена акція 25-річчю Незалежності України. Нині готову вишивку передають по областям та містам, презентують та залишають у спеціальному альбомі побажання. На полотні відображені символічні орнаменти для кожного регіону України. Черкаська область відома як колиска великих в історії людей, зокрема, Великого Кобзаря – Тараса Шевченка. Тож не дивно, що на вишивці Черкащину представляє зображення Шевченківської хати та пишні червоні квіти.

Зі Сміли вишиванку передали у Білозірську об’єднану територіальну громаду, далі вона помандрує у Черкаси. Разом із вишиванкою передають літопис карти, де залишають побажання колегам-казначеям.
Після завершення подорожі вишитий оберіг отримає почесне місце у Головному управлінні державного казначейства України.

DSC_0264 (2) DSC_0275 (2) DSC_0253 (2)DSC_0297 (2) DSC_0293 (2)

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *