Смілянські учні передали волонтерам маскувальну сітку для наших захисників

IMG_20170120_125124Напередодні Дня Соборності України у нашій школі була проведена тематична лінійка для учнів 1-9 класів «Соборна мати – Україна одна на всіх, як оберіг», яку підготували учні 6-8 класів під керівництвом педагога-організатора Наталії Васильєвої.
Завершилося свято Соборності патріотичним уроком, який провели для учнів 7-8 класів справжні патріоти, які в такий важкий для України час, не на словах, а на ділі, докладають величезних зусиль, аби в нашій країні запанували мир і злагода, аби нас не ділили на «схід» і «захід», бо ми – єдиний народ.

IMG_20170120_125730 Не залишили байдужими нікого розповіді наших гостей: О.В.Парахневича, М.А.Смагіна, Г.Т.Міколайчука – волонтерів, представників громадського формування «Самооборона «Січ»; голови громадської організації патріотичного об’єднання ветеранів АТО О.С. Байди, добровольця, представника Вільного козацтва Холодного Яру В.О.Варівченка – учасників АТО; А.Є.Нечиталюка, представника громадської організації патріотів Холодного Яру. У ході зустрічі учні мали нагоду потримати в руках, розібрати справжню зброю.
Педагогічний та учнівський колективи передали волонтерам маскувальну сітку та готують продуктову передачу для наших захисників, які найближчим часом будуть відвезені на Схід.

Лариса Третяк, заступник
директора з навчально-виховної роботи
Смілянської ЗОШ №13

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *