Вітання вогнеборцям від секретаря Смілянської міської ради з нагоди професійного свята

pojarnieШановні вогнеборці Смілянщини!
Вітаю вас із професійним святом – Днем працівників пожежної охорони. Ви обрали одну з найблагородніших, найскладніших професій, покликану боротися із найнебезпечнішою стихією – вогнем, ризикувати власним життям, кидаючись у горнило полум’я.
За першим сигналом про небезпеку ви, не вагаючись, відправляєтесь туди, де виникає екстремальна ситуація, де потрібно зупинити вогневу стихію, врятувати життя людей, їхнє майно.
Працівники пожежної охорони в найбільш складних ситуаці-ях завжди виявляють високі моральні якості, професіоналізм, мужність і особисту дисципліну. Тож у пожежники йдуть тільки ті, кому властиві такі якості, як самовідданість, постійна готовність прийти на допомогу, здатність до самопожертви. Переконаний, що завдяки вашим зусиллям наші сміляни завжди почуватимуться захищеними!
Низький уклін за вашу нелегку працю, за готовність прийти на допомогу, героїзм і відвагу! Бажаю вам, дорогі рятівники, міцного здоров’я, якнайменше надзвичайних, тривожних викликів. Нехай злагода та достаток завжди панують у ваших оселях, а ваша праця сторицею повертається вам здоров’ям, любов’ю та добром!

З повагою,
секретар міської ради

Віктор ФЕДОРЕНКО

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *